Filip Novák 3:1
Jiří Dočkal 4:1
David Novák 5:1

Zhodnocení zápasu:

Zápas nové sezóny jsme začali bojovně. Miroslav benda se dostal do tří nadějných šancí, kdy pálil z hranice vápna, ovšem jeho pokusy mířily mimo. Teprve až v osmé minutě se mohl poprvé zaradovat. Opět se jednalo o střelu z hranice vápna, tentokrát už ale měl náš kanonýr srovnanou mušku. Vedení jsme si ale užívali jen chvíli. Vinou drobného zmatku v obraně soupeř vyrovnával střelou do prázdné brány. Stačilo pohotově nahrát na volnou zadní tyč. Tohle drobné škobrtnutí nás ale nezastavilo. O dvě minuty později se míče chopil Benda a velmi pohotově strhnul vedení na naši stranu. Poločas se už dohrával povětšinou kolem středu hřiště, na naši bránu nemířily pokusy žádné, na soupeřovu jen ojedinělé. Jen pár sekund před hvizdem se ale k míči dostal debutant v našem dresu, Filip Novák. Jeho pokus skončil v bráně a my vedli 3:1

Zdálo se, že druhá půle přinese z naší strany jednoznačný vývoj, ale nebylo tomu tak. V úvodu se sice do vyložené šance dostal Jiří Dočkal, který proti vyběhnuvšímu gólmanovi nezazmatkoval a zvyšoval už na 4:0, ale soupeř nehodlal složit zbraně. Nezlomila ho ani další branka, pod kterou se tentokrát podepsal David Novák. Čtyřbrankové vedení ale zřejmě ukolébalo naše hráče a ve spojení s nabuzeností soupeře se vytvořil potenciálně jedovatý koktejl. První varování přišlo při soupeřově střele, která byla schovaná za Romanem Vaško. Ten ale bohužel míči uhnul a brankář neměl mnoho času na nečekanou situaci zareagovat. O pár minut později se naše vedení smrsklo dokonce na pouhé dva góly – to když se před Majerem zjevil útočník soupeře, který poslal míč do gólmanova protipohybu. V této fázi hry jsme hodně ztráceli míče, vázla rozehrávka, herní výkon byl rozháraný. Naštěstí fungoval útok. Sice nedával góly, ale pokaždé dokázal vytáhnout míč z ohně a alespoň na chvíli ulevit obraně. Díky tomu jsme mohli zápas dohrát relativně s klidnými nervy. Podaný výkon sice nebyl ideální, ale tři body jsou doma.