David Novák 4:3
David Novák 5:6
David Novák 6:6

Zhodnocení zápasu:

Jen stěží bychom v naší historii našli zápas, který by byl bláznivější. Náš tým se velmi rychle ujal zásluhou Bendovy speciality vedení, ale záhy bylo vyrovnáno. Soupeř nezahálel a již o několik minut později zvyšoval hlavičkou, která ale nešťastně prošla našemu brankáři pod rukou. Naštěstí jsme ale na tento gól našli odpověď. Benda našel ideálně postaveného Dočkala, který se nemýlil. Bylo vyrovnáno, ale soupeř ještě stihnul do poločasu strhnout vedení na svou stranu.

Druhý poločas pokračoval v přelévání šancí ze strany na stranu. Jen krátce po zahájení druhé půle se do střelecké listiny zapsal Filip Novák. Když za chvíli zvyšoval David Novák na 4:3, zdálo se, že bude výhra naše. Mýlili jsme se. Soupeř totiž rozjel drtivý útok. Dalekonosná, za obránci schovaná střela trefila přímo břevno naší brány a od něj se odrazila za čáru. V dalších minutách jsme chybovali v rozehrávkách a soupeř toho využil při samostatném úniku zakončil do brankářova protipohybu. Šestý hřebíček do naší rakve přišel při rohovém kopu, kdy soupeř hlavičkoval nenápadným padáčkem přímo do šibenice naší brány. Prohrávali jsme 4:6, ale naštěstí jsme dokázali odpovědět. David Novák přihrál Bendovi před bránu. Náš kanonýr ale trefil pouze brankáře. Míč se k němu ale vrátil a tak jej poslal Davidu Novákovi, který mohl pálit do odkryté brány. Pár minut před závěrečným hvizdem naše fanoušky rozradostnil znovu David Novák, který si chytře zpracoval Bendovu nahrávku mezi dva obránce střelou z první vyrovnal na 6:6. Vzhledem k vývoji zápasu můžeme být za získaný bod více než vděční.