Miroslav Benda 4:0
Miroslav Benda 5:2
Pavel Vlach 6:2

Zhodnocení zápasu:

Utkání začalo trochu nejistě. Jako kdyby se náš tým zdráhal jít do útoku. V první vážné šanci se ocitl soupeř, který vystihl Kameníkovu rozehrávku z brankoviště, ale náš brankář se mu rychle vrhnul pod nohy a uhasil rodící se šanci. Na druhé straně se o pár minut později k míči dostal David Kameník a jeho střela i s přispěním štěstí skončila v brance. Druhý gól přišel prakticky vzápětí. Van der Hoevenův odkop od branky zpracoval nikým nehlídaný Benda a po ostré střele to bylo už 2:0. Náš holandský obránce se několikrát pustil i do útoku a vždy z toho byla po soupeřovu obranu nebezpečná situace. Jednu odraženou střelu dokonce mohl do brány doklepnout Sedmík, chybělo mu ale štěstí. Poločasové skóre ale ještě nebylo definitivní. Další zářez nesl opět typický rukopis snipera Bendy, který přesně umístěnou ránou k tyči zvyšoval už na 3:0. Soupeř v té době rezignoval na zvrat v zápase a v rozehrávce kupil chybu za chybou. Žel, naši útočníci už žádnou nabídnutou šanci nezužitkovali.

Začátek druhého poločasu se nesl v klidnějším duchu než závěr toho prvního. Ani jeden z týmů se příliš netlačil před branku toho druhého a tak asi největší vzrušení v úvodních minutách měl na svědomí náš brankář, kterému z rukavic vyklouzl pomalu nakopnutý míč, který nakonec skončil jen na břevně. V útoku se několikrát šikovně prosmýknul Vlach, ale finální fáze vždy jeho úsilí zhatila. Slibné šance si vypracoval i Kameník, ale ani on si se střeleckou muškou příliš netykal. Na druhé straně hřiště se naopak gólově ujala nenápadná střela z hranice vápna, která byla ovšem nadvakrát tečovaná. Jen o minutu později rozehrával soupeř přímý kop. V tu chvíli se před Majera dostal útočník, který mu zastínil výhled. Míč prošel do branky těsně vedle gólmanovy nohy. Podobná situace se opakovala asi o 10 minut později, ale v tomto případě gól nepřišel – Majer střelu se štěstím vykopnul. Zato na druhé straně začaly gólové hody. Nejprve Benda ostrou střelou ukázal, že obrana z něj opravdu nesmí spouštět oči a o několik minut později vedl tento fotbalový profesor přednášku na téma – proč se nevyplácí mne faulovat. Souepř totiž Bendu zastavil při nadějném průniku a sudí nařídil přímý kop. Po něm se míč dostal k našemu kapitánovi a ten, pravděpodobně ještě „napumpovaný“ z předchozího zákroku vypustil ze své nohy raketu dlouhého doletu, která se zastavila až v bráně. Poslední gól večera si na své konto připsal Pavel Vlach, který protrhl svou střeleckou smůlu a díky do konce dotažené akci zvyšoval už na 6:2. Sedmý gól měl na kopačce Kameník, na kterého zívala odkrytá klec, ale náš útočník svou šanci zazdil střelou vysoko nad břevno.