Miroslav Benda 3:2
Jan Kottink4:6
Miroslav Benda5:6

Zhodnocení zápasu:

Asi nikdo by nečekal, že proti druhému týmu v tabulce předvedeme tak kvalitní výkon, navíc když jsme neměli nikoho na střídání. Začátek zápasu nám sice nevyšel – soupeř skóroval hned z první vážnější šance, ovšem Benda dokázal perfektní ranou na zadní tyč vyrovnat na 1:1. Když zakrátko Kottink napálil balón přesně nártem do tyčky, od které se míč odrazil do branky, bylo to skoro jako ve snu. Z něj nás ale soupeř probral rychlou kombinací, která skončila gólem na 2:2. Jenže Benda měl dneska nabito ostrými a zakrátko napodobil svou první branku – 3:2. Bláznivá přestřelka pokračovala. I na druhé straně. Několik šancí sice skončilo míčem v zámezí, nebo Majerovým zákrokem přesto Dobrejtým dokázal do konce poločasu vyrovnat prudkou střelou na 3:3. Hrát po 25 minutách s Dobrýmtýmem nerozhodně byl určitě velký úspěch. Cenit si ho můžeme o to, víc, že jsme měli po většinu hry míč pod kontrolou a přesnými přihrávkami jsme dělali soupeři těžkou hlavu.

Druhou půlku jsme začali špatně. Nejprve soupeř z úniku se štěstím našel skulinku v postavení našeho brankáře a zanedlouho po křižné přihrávce přes vápno stejný hráč poslal z bezprostřední blízkosti míč pod padajícího Majera. V následující pasáži jsme ale měli ze hry více my. Několika jedovatými střelami jsme zasypali branku Dobrýhotýmu, ovšem v síti se nezatřepalo nic. Naopak na druhé straně Dobrej tým zvyšoval už na 3:6 když jejich útočník na vápně nikým neatakován propálil našeho brankáře. Kdo by čekal, že při třígólovém manku složíme zbraně, ten by byl asi hodně překvapený. Nejprve ostrou ranou snížil na 4:6 Kottink, pak se do střelecké listiny mohl zapsat i Vlach a následně i Sedmík, brankář soupeře byl ale proti. Náš pátý gól vsítil až Benda, který tak zkompletoval svůj hattrick. Závěrečné minuty se nesly ve znamení velkého časového presu, který vedl bohužel k několika ukvapeným rozehrávkám. Čas nás tlačil a bral nám klid z kopaček. I přesto, že jsme se snažili, blíže ke gólu měl soupeř. Přesto už žádná branka nepadla a my tak už potřetí v řadě odcházeli s vědomím, že jsme prohráli jen o gól.

Karel Sedmík:

Jak hodnotíš náš zápas proti Dobrýmutýmu?
Myslím, že ohledně hry, to byl náš jeden z nejlepších zápasu, měli jsme nespočet střel an branu a z toho i 5 golových, což je dobře že jsme začali střílet na bránu

Jak se na našem výkonu podepsalo to, že jsme neměli nikoho na střídání?
Kupodivu bych řekl, že jsme hráli každej min. o 40% líp než normálně, větší snaha a bojovnost.

Čím to bylo, že se nám první polovina podařila a hned na začátku druhé jsme dostali 3 góly?
To nevím, možná shoda náhod, možná jsme trochu polevili, udělali nějakou chybu...těžko říct.

pak jsme ale dokázali dát dva góly, dalo by se říct, že se tím ukázala vnitřní síla týmu, který za nepříznivého stavu nesložil zbraně?
Jo to by se říct dalo, myslím že všichni jsme pořád věřily že ještě můžem vyhrát.

Výkon kterých dvou hráčů se ti nejvíc líbil?
Určitě Martin v obraně, myslím že tam odehrál, úplně suprově. A pak asi Koťas, kterej dal 2 góly (Míru nepočítám to je samozřejmý)