Milan Mezera 2:1
Pavel Vlach 3:1
Milan Mezera 4:1

Zhodnocení zápasu:

Po utkání s Nulovou šancí, kterou jsme roznesli 6:2 jsme zápas s Hospůdkou považovali za předem vyhraný. A právě to nám možná v prvních minutách trošku svazovalo nohy. I soupeřova taktika dlouhých vysokých nakopávaných míčů nám příliš neseděla, ovšem naši obránci je svými hlavičkami spolehlivě odvraceli. První větší šanci si vypracoval soupeř, když náš brankář odkopával vyraženou střelu mimo vápno až do autu. Ani hráči v oranžovém nezaháleli a snažili se útočit. Jako velmi podařená souhra se dá hodnotit útok tria Vlach - Sedmík - Mezera, které několika přesnými střelami mířenými většinou pod horní tyčku pořádně vylekali soupeřova gólmana. Ten však míč vždy vyboxoval na rohový kop. To v modrém hrající Hospůdka si vypracovala v podstatě jedinou gólovou šanci. Útočník nadvakrát odražený poslal přesně na zadní tyč naší branky. Bohužel pro nás mířil přesně. Visel nad námi Damoklův meč, protože jsme rázem prohrávali s outsiderem celé ligy! Na naše hráče možná padla deka a hlavně rozehrávka v obraně hodně vázla, kazili jsme rozehru od brány a nahrávali téměř na nohy soupeře. Ten naštěstí žádný z těchhle námazů gólově nezpracoval a tak jsme po prvním poločase prohrávali 0:1.

Během kratičké přestávky jsme si na střídačce řekli, co je potřeba zlepšit a jak překonat místy až nepříjemnou a dotěrnou obranu soupeře. Naše taktika měla být založena hlavně na přesných střelách z dálky. Chvíli nám trvalo, než jsme byli schopni přenést tyto plány do hry, ale když Mezera vzal míč u rohového praporku, povodil obránce a pak nezastavitelnou ránou vypálil, bylo hned vyrovnáno. Právě tento gól zahájil úžasnou pětiminutovku. Během ní dokázal po přesné nahrávce od van der Hoevena znovu prudkou ránou skórovat Mezera. Když se pak v útoku dva na dva rozhodl dvougólový střelec nahrát do perfektní pozice Vlachovi a ten se nemýlil, vypadalo to s Leaders už mnohem lépe. Pak se naše útočné síly na chvíli uklidnily, naopak výhodu několika přímých kopů měl soupeř. Po jednom z nich se dostal téměř do sólového úniku Milan Mezera a jak je u něj již téměř tradicí, poslal míč nechytatelně z brankářova záda. Zápas jsme měli rozehraný skvěle, ovšem možná jsme znovu usnuli na vavřínech a naše hra se začala podobat té z prvního poločasu. Soupeř toho několikrát využil. Nejprve zahrozil střelou z ostrého úhlu, která trefila našeho brankáře do stehna. Další pokus však již byl gólový. Majer si vybral slabší chvilku a střelu ze třetiny hřiště propustil do sítě ostudnými jesličkami. Náš tým však tento gól nesrazil a i když se hra příliš nezlepšila, dařilo se nám eliminovat pokusy soupeře. Naše snaha nakonec slavila úspěch a do tabulky si tak můžeme přičíst další tři body, takže jich už máme na svém kontě celkem osm.

David Smejkal:

Jak jsi viděl zápas??
Zápas se ze začátku vyvíjel naprosto mimo očekávání, možná jsme získali zbytečně velké sebevědomí a nástup protihráčů a jejich bojovnost nás zaskočila.

Jak na tým zapůsobilo, že dlouho prohrával s outsiderem ligy?
Rozhodně po první půli zápas nevypadal dobře, neměli jsme žádnou výraznou přwevahu, naopak nám protihráči nutili svoji hru a my na to přistoupili, naprosto bych podle předvedeného výkonu nemluvil o nejhorším týmu ligy, soupeři z vyšších pozic v tabulce pro nás byli snadnějším soupeřem, předvedená hra Hospůdky U Johana byla velmi dobrá a je dobře, že jsme nenechali soupeře dát druhý gól, bylo by to pak mnohem víc náročné než tak, jak jsme si to udělali takhle.

Máme za sebou 4 zápasy beze ztráty bodu - historický rekord. C´ím mylsíš, že to je?
Tým se zápas od zápasu víc stmeluje, hráči o sobě víc vědí a hlavně se všichni snaží hrát hlavou, přemýšlí o tom, jak a komu nahrát a hlavně, bojují srdcem, dávají do hry všechno a tak přesně to má vypadat, hrajeme jako tým a ne jako skupinka jednotlivců.

Jak to vidíš do dalších zápasů?
Máme před sebou poslední tři soupeře, dva z nich okupují nám blízké příčky, jeden z nich je z horní poloviny tabulky, ale když se nám podaří podávat v posledních několika zápasech předvedené výkony, tak máme na to uhrát dobrý výsledek z kýmkoliv z nich a získat několik tolik potřebných bodů.

Kdo byli dva anši nejlepší hráči?i?
Rozhodně Míza (Milan Mezera - pozn. aut.), na toho je v každém utkání radost se dívat a má skvělou práci s míčem a ještě lepší zakončení a pak mě v tomto zápase nezklamal Pavel (Vlach - pozn. aut.), který hraje zápas od zápasu lépe a dokáže se prosadit, z dalších bych pak vyzvedl Kubu (Jakub Teplý - pozn. aut.), který ač ne úplně zdráv, tak hrál naplno tak, jak mu to zdravotní stav dovolil; nicméně všichni hráči podali kompaktní výkon a pochvalu si zaslouží všichni, protože jeden bez druhého by jsme jako tým nebyli k ničemu.