1:10 (1:6)

Naši střelci
Jiří Dočkal 1:4

Zhodnocení zápasu:

K tomuhle zápasu se jen těžko hledají slova. Už pár minut před zápasem jsme věděli, že nám štěstěna nepřeje – Nemohli jsme počítat s Bendou, který se minulý týden zranil, k dispozici nebyl ani Musil. Zdravotní problémy sužovaly Cahu i Vaška. Neměli jsme na střídání nikoho, takže se do hry musel zapojit i nedoléčený Höfer. Brunclík, který v minulém kole vychytal čisté konto tentokrát lovil míč ze sítě už po pár minutách hry. Soupeři stačil rohový kop a následná tvrdá střela z hranice vápna. Náš tým se nechtěl položit, ale vzhledem ke kvalitě soupeře a naší neúplné sestavě byl osud zápasu jasně nalinkovaný. Brunclík se sice snažil, vychytal několik jasných gólových pokusů soupeře, ale obrana si vzala den otevřených dveří. Soupeři pronikali do našeho brankoviště a přidávali jeden gól za druhým. Jiskřičku naděje pro naše barvy vykresal Dočkal, který snižoval na 1:4, ale to byl z naší strany konec. Do konce prvního poločasu přidali hráči Steak housu ještě další dva góly a my věděli, že máme zaděláno na debakl.

Druhý poločas měl úplně stejný průběh jako ten první. Jen s tím rozdílem, že našim hráčům ubývaly síly. Dočkal s Novákem se sice snažili o kombinaci, ale naráželi na tvrdou obranu soupeře. Naopak naši obránci nestíhali včas přistupovat k soupeři a tak se musel Brunclík ještě čtyřikrát otočit do brány, aby z ní vylovil míč. Většina gólů padla z dorážek. Zkrátka a dobře tenhle zápas se nepovedl asi nikomu, kdo měl na sobě oranžový dres. Dvouciferný výsledek jsme dostali po dvou letech a je potřeba, abychom se do dalších zápasů oklepali a začali hrát znovu svou vlastní hru, která nám přinesla body v minulých kolech.