Ondřej Karša 2:0
Josef Caha 3:0
Ondřej Karša 4:2

Zhodnocení zápasu:

Před tímto utkáním jsme udělali několik změn v sestavě. Do brány se místo Brunclíka postavil Majer, Karša se přesunul z obrany do útoku, opačným směrem pak putoval Caha. Vstup do zápasu se nám podařil. Byli jsme aktivnější než soupeř a hned první nebezpečná střela skončila gólem. Ondřej Musil našel přesně hozeným dalekonosným autem Jiřího Dočkala, který pak chytře přehodil brankáře. Jednogólové vedení se ale našim hráčům zdálo malé a tak přidali druhou branku. U zrodu stál opět Musil, který při odkopu od brány našel vysunutého Dočkala, jenž zatáhl míč až k hranici vápna. Tam se ale neukvapil – periferním viděním si všiml nabíhajícího Ondřeje Karši. Chviličku počkal na správný moment a pak mu adresoval přesnou nahrávku. Náš nový útočník jen nastavil nohu a vedli jsme 2:0. Na druhé straně hřiště byl dlouho klid. Majer se v bráně občas nudil, protože soupeř často neútočil, a když už, tak střely létaly mimo. První ostrý zákrok přišel až po rohovém kopu při střele z hranice vápna. Náš brankář ale míč zastavil. Do konce poločasu ještě hráči Rock clubu párkrát zahrozili, ale žádný další pokus nebyl gólový.

Druhá půle přinesla z naší strany trochu uvolněnější výkon. Vedení o dvě branky spolu s narůstající únavou způsobilo, že naši hráči pomaleji přistupovali k útočníkům. Majerovi tak pomalu přibývalo práce, ale stále to nebylo nic hrozného. Když se pak na druhé straně hřiště do míče opřel Josef Caha, tak gól čekal jen málokdo. Jiří Dočkal číhající ve vápně se ale chytře sklonil, čímž uvolnil míči cestu až do brány. Třetí gól byl na světě, ale paradoxně tím pro nás začala nejhorší fáze zápasu. Soupeř totiž využil naší dočasné letargie a z rohového kopu nikým nehlídaný útočník skóroval. Na tom by ještě nebylo nic špatného, ale o minutu později při úniku dva na dva se soupeř prosadil podruhé. Naše vedení se smrsklo na pouhý jeden gól , což nás pořádně znervóznělo. Najednou začala váznout rozehrávka, útočníci v gólových situacích panikařili a celkově se zdálo, že tenhle zápas nedopadne dobře. Klid na naše kopačky vrátil až druhý gól Ondřeje Karši, který se prosadil po neúspěšném pokusu Erika Nováka. To nás výrazně povzbudilo a obrana až konce zápasu plnila své úkoly na výbornou. Když si pak ještě v poslední minutě náš brankář vychutnal zákrok proti dotírajícímu útočníkovi, mohli jsme oslavit zisk prvních bodů v nové sezóně.