Petr Novák ml.4:0
Jan Höfer5:0
Milan Pošusta6:0

Zhodnocení zápasu:

Tento zápas jsme nezačali špatně. Na rozdíl od minulého utkání jsme od prvních minut hráli zodpovědně odzadu. A za to jsme byli rychle odměněni vedoucím gólem. Novák naservíroval luxusní nahrávku volnému Pošustovi a ten se nemýlil. V dalších minutách se soupeř párkrát pokusil ohrozit naši branku, ale díky pozorné obraně se do žádné velké šance nedostal. Na druhé straně hřiště řádil ze řetězů utržený Petr Novák, který se stal postrachem soupeře. Nemilosrdně do jeho brány střílel branku za brankou, až nakonec dosáhl hattricku. Vedli jsme 4:0 a hráči trochu polevili v důslednosti. Přesto jsme ještě dokázali přidat jeden gól. Jan Höfer se dostal k odraženému míči a uklidil jej za brankářova záda. Na druhé straně se ještě soupeř pokusil o korekci výsledku, ale Majerova noha vystrčená do protipohybu míč spolehlivě zastavila. První poločas jsme tedy vyhráli 5:0 a vypadalo to, že v druhé půli zkázu soupeře dokončíme.

O přestávce jsme si řekli, že budeme pokračovat ve výkonech, které jsme předváděli v první půlce, ale nestalo se tak. Rázem bylo na hřišti úplně jiné mužstvo. Chyby v obraně, riskantní nahrávky, zkrátka a dobře naše hra byla směsicí zmatků. Však také měla obrana plné ruce práce, aby dokázala všechno vyřešit. Jako blesk z čistého nebe ale přišel náš gól. Prakticky totožný s tím, který otevřel dnešní skóre. Znovu to byl Petr Novák, který nahrával a skórujícím byl opět Milan Pošusta. Šestigólový náskok ale chtěl soupeř umazat. Asi nejblíže byla Sparta ke gólu po rohovém kopu, kdy se k míči dostal volný útočník. Jeho střela mířila mezi tři tyče, ale díky zásahu našeho brankáře se do sítě nedostala. Ani na druhé straně se gólman nenudil. Naši útočníci jej pravidelně zaměstnávali, ale gól pořád nepřicházel. Utkání se už chýlilo ke konci, zbývaly necelé dvě minuty, když v našem obranném pásmu přišla nahrávka na hranici vápna. Soupeř si ještě narychlo srovnal míč na nohu a ostrou střelou, která zavadila našemu brankáři o pravé ucho, nám sebral čisté konto a snížil na 6:1. Na výsledku se už ve zbytku zápasu nic nezměnilo a náš tým si připsal další tříbodové vítězství.